Salon piękności Zakręt

Bez ryzyka

Bez efektów ubocznych

Zawsze zadawalające rezultaty

ENDERMOLOGIA

Różnica płynąca z natury

W przeciwieństwie do wielu oferowanych na rynku technik, marka LPG® oferuje w 100% naturalną alternatywę: stymulację aktywności uśpionych komórek w głębokich warstwach skóry, aby zniwelować wszelkie nieestetyczne oznaki upływu czasu (zmarszczki, obwisłą skórę, kłopotliwe krągłości, pomarańczową skórkę itp.).

Mechaniczna stymulacja komórek, zwana endermologie®, pozwala na stymulację procesu ich aktywizacji naturalnie i bez bólu.

Po 30 latach obserwacji i badań naukowych firma LPG opatentowała nową technikę, która pozwala kontrolować wszystkie te naturalne procesy w ramach jednej kuracji.
Skuteczność technologii LPG została udowodniona przez 40 publikacji oraz 130 badań klinicznych. Jest to stała ewolucja technologiczna.

 

Od ponad 0 lat
LPG® jest liderem na rynku światowym.

PIĘKNO PŁYNĄCE Z WNĘTRZA

Opatentowana przez LPG® głowica zabiegowa umożliwiająca wysyłanie sygnałów do komórek ciała daje nadzwyczajne rezultaty:

– oddziałuje na nadmiarową tkankę tłuszczową oraz na kondycję skóry (jędrność, efekt skórki pomarańczowej),

– stanowi nowy patent (rolka i mechaniczna klapka współtworzące ssanie sekwencyjne) umożliwia zastosowanie na ciało technologii oddziałującej bezpośrednio na adipocyty (komórki tłuszczowe) znajdujące się w tkance podskórnej (komórki odchudzające) oraz fibroblasty znajdujące się w skórze właściwej (komórki młodości).

– kompleksowa kuracja, która położyła kres odwiecznemu dylematowi: utrata wagi czy jędrność?

EFEKTY WIDOCZNE JUŻ PO TRZECH ZABIEGACH

Redukcja tkanki tłuszczowej

Dzięki nowej opatentowanej głowicy zabiegowej Alliance zabieg endermologii umożliwia zlokalizowanie i wyszczuplenie sylwetki w okolicach opornych na ćwiczenia i zdrowe odżywianie (ramiona, plecy, brzuch, talia, uda itp.), precyzyjnie dostosowując zabieg do potrzeb każdego rodzaju skóry

Wygładzenie cellulitu

Cellulit, z którym boryka się 90% kobiet, nawet tych najszczuplejszych i najbardziej wysportowanych, powstaje na skutek zalegania tłuszczu w adipocytach (komórkach tłuszczowych) oraz zatrzymywania wody w organizmie.

Przywrócenie uczucia lekkości w nogach

Ciężkie i bolące nogi, opuchnięte kostki i stopy… to objawy problemów układu krążenia krwi i limfy w tkankach. Nagromadzone w organizmie toksyny powodują obrzęki, które mogą powstawać nawet w przeciągu jednego dnia lub w określonych momentach cyklu kobiety.

Dobre Samopoczucie

Poznaj nasze ekskluzywne produkty pielęgnacyjne, zapewniające niezrównaną skuteczność działania i relaksację.

Przywracanie jędrności skóry

Wahania wagi, otyłość, upływ czasu… skóra stopniowo traci napięcie i elastyczność. Nawet jeżeli opadanie skóry dotyka całego ciała, niektóre jego obszary są szczególnie wrażliwe: wewnętrzna strona ud, brzuch, ramiona itd.

Liczba zabiegów:

10-20 w serii

Obszar:

całe ciało lub jedna partia ciała

Endermologia LPG ciało
CENA
Zabieg 20 minut
82 PLN
Zabieg 45 minut
165 PLN
10 zabiegów ( po 20 min )
660 PLN
5 zabiegów ( po 45 min )
770 PLN
10 zabiegów ( po 45 min )
1 320 PLN
15 zabiegów ( po 45 min )
1 760 PLN
Kostium do Endermologie LPG 1 sztuka
120 PLN
Efekty ENDERMOLOGII

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.