Salon piękności Zakręt

Bez ryzyka

Bez efektów ubocznych

Zawsze zadawalające rezultaty

ENDERMOLOGIA

Różnica płynąca z natury

W przeciwieństwie do wielu oferowanych na rynku technik, marka LPG® oferuje w 100% naturalną alternatywę: stymulację aktywności uśpionych komórek w głębokich warstwach skóry, aby zniwelować wszelkie nieestetyczne oznaki upływu czasu (zmarszczki, obwisłą skórę, kłopotliwe krągłości, pomarańczową skórkę itp.).

Mechaniczna stymulacja komórek, zwana endermologie®, pozwala na stymulację procesu ich aktywizacji naturalnie i bez bólu.

Po 30 latach obserwacji i badań naukowych firma LPG opatentowała nową technikę, która pozwala kontrolować wszystkie te naturalne procesy w ramach jednej kuracji.
Skuteczność technologii LPG została udowodniona przez 40 publikacji oraz 130 badań klinicznych. Jest to stała ewolucja technologiczna.

 

endermologia,endermologie, modelowanie, redukcja cellulitu, redukcja centymetrów, napięcie skóry, odchudzanie, zastoje, masaż
LPG® jest liderem na rynku światowym.
Od ponad 0 lat

PIĘKNO PŁYNĄCE Z WNĘTRZA

Opatentowana przez LPG® głowica zabiegowa umożliwiająca wysyłanie sygnałów do komórek ciała daje nadzwyczajne rezultaty:

– oddziałuje na nadmiarową tkankę tłuszczową oraz na kondycję skóry (jędrność, efekt skórki pomarańczowej),

– stanowi nowy patent (rolka i mechaniczna klapka współtworzące ssanie sekwencyjne) umożliwia zastosowanie na ciało technologii oddziałującej bezpośrednio na adipocyty (komórki tłuszczowe) znajdujące się w tkance podskórnej (komórki odchudzające) oraz fibroblasty znajdujące się w skórze właściwej (komórki młodości).

– kompleksowa kuracja, która położyła kres odwiecznemu dylematowi: utrata wagi czy jędrność?

EFEKTY WIDOCZNE JUŻ PO TRZECH ZABIEGACH

Redukcja tkanki tłuszczowej

Dzięki nowej opatentowanej głowicy zabiegowej Alliance zabieg endermologii umożliwia zlokalizowanie i wyszczuplenie sylwetki w okolicach opornych na ćwiczenia i zdrowe odżywianie (ramiona, plecy, brzuch, talia, uda itp.), precyzyjnie dostosowując zabieg do potrzeb każdego rodzaju skóry

Wygładzenie cellulitu

Cellulit, z którym boryka się 90% kobiet, nawet tych najszczuplejszych i najbardziej wysportowanych, powstaje na skutek zalegania tłuszczu w adipocytach (komórkach tłuszczowych) oraz zatrzymywania wody w organizmie.

Przywrócenie uczucia lekkości w nogach

Ciężkie i bolące nogi, opuchnięte kostki i stopy… to objawy problemów układu krążenia krwi i limfy w tkankach. Nagromadzone w organizmie toksyny powodują obrzęki, które mogą powstawać nawet w przeciągu jednego dnia lub w określonych momentach cyklu kobiety.

Dobre Samopoczucie

Poznaj nasze ekskluzywne produkty pielęgnacyjne, zapewniające niezrównaną skuteczność działania i relaksację.

Przywracanie jędrności skóry

Wahania wagi, otyłość, upływ czasu… skóra stopniowo traci napięcie i elastyczność. Nawet jeżeli opadanie skóry dotyka całego ciała, niektóre jego obszary są szczególnie wrażliwe: wewnętrzna strona ud, brzuch, ramiona itd.

Liczba zabiegów:

10-20 w serii

Obszar:

całe ciało lub jedna partia ciała

Endermologia LPG ciało
CENA
Zabieg 20 minut
82 PLN
Zabieg 45 minut
165 PLN
10 zabiegów ( po 20 min )
660 PLN
5 zabiegów ( po 45 min )
770 PLN
10 zabiegów ( po 45 min )
1 320 PLN
15 zabiegów ( po 45 min )
1 760 PLN
Kostium do Endermologie LPG 1 sztuka
120 PLN
Efekty ENDERMOLOGII

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.