Salon piękności Zakręt

Naturalne zabiegi
Hi-Tech na ciało

Naturalne zabiegi Hi-Tech na ciało to nowoczesne technologie, które świetnie uzupełniają inne metody stosowane w medycynie estetycznej. Endermologia czy fala radiowa to technologie, które stały się dziś obowiązkowym punktem w ofercie Salonu, który kompleksowo dba o wygląd swoich pacjentów. Technologie Hi-Tech zapewniają szybko widoczne efekty, bez skutków ubocznych i bez długiego okresu rekonwalescencji . Technologie Hi-Tech to też podstawa skutecznych zabiegów na ciało, przede wszystkim takich, jak: zabiegi modelujące sylwetkę, zabiegi redukujące tkankę tłuszczową, zabiegi ujędrniające, zabiegi antycellulitowe.

Czy technologie
Hi-Tech są bezpieczne?

Tak, technologie Hi-Tech w medycynie estetycznej są uważane za bezpieczne dla zdrowia. Zapewniają szybko widoczne efekty, bez skutków ubocznych i bez długiego okresu rekonwalescencji . Oczywiście, jak przy każdym zabiegu zawsze warto skonsultować się z lekarzem przed podjęciem decyzji o przeprowadzeniu zabiegu.
Technologie Hi-Tech są nowoczesnymi metodami, które świetnie uzupełniają inne metody stosowane w medycynie estetycznej. Czasami pozwalają uzyskiwać efekty nieosiągalne w żaden inny sposób niż przy użyciu skalpela .

Technologie Hi-Tech to też podstawa skutecznych zabiegów na ciało, przede wszystkim takich, jak:

Większość z tych zabiegów trzeba wykonywać w seriach minimum 8-10 powtórzeń, ale efekty są niezwykle satysfakcjonujące i zauważalne gołym okiem – to utrata centymetrów w obwodach i poprawa jędrności, gładkosci skóry a także pozbycie się lub zniwelowanie cellulitu.

Jeśli chodzi o zabiegi hi-tech modelowania sylwetki, to jednym z nich jest technologia Fali Radiowej Trilipo, który jest najbardziej kompleksowym urządzeniem estetycznym stworzonym w celu poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, wzmocnienia mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Maximus wyposażony jest w dwie opatentowane technologie TriLipo™️ RF oraz TriLipo™️ DMA, dzięki czemu jako jedyny system na rynku działa jednocześnie na trzech poziomach tkanki: skórze, tłuszczu i mięśniach .
Innym zabiegiem jest Endermologia, która jest precyzyjnym masażem mechanicznym połączonym z równoczesnym podciśnieniem, który silnie oddziałuje i stymuluje zarówno tkankę tłuszczową jak i tkankę łączną skóry .

Zabiegi Hi-Tech w oparciu o najnowszą generację maszyn

Zabiegi Hi-Tech to zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzane z użyciem najnowszej generacji maszyn. Technologia Hi-Tech gwarantuje uzyskanie spektakularnych efektów zarówno jeśli chodzi o odmładzanie, modelowanie sylwetki, usuwanie rozstępów i cellulitu.

Najpopularniejsze zabiegi Hi-Tech to te, które wykorzystują nowoczesne technologie takie jak endermologia czy fala radiowa . Wśród zabiegów na twarz popularne są te, które poprawiają jędrność skóry, redukują zmarszczki, nawilżają i odżywiają skórę, wyrównują strukturę i koloryt skóry, zmniejszają niedoskonałości i blizny potrądzikowe oraz rozjaśniają przebarwienia. Wśród zabiegów na ciało popularne są te, które modelują sylwetkę, redukują tkankę tłuszczową, ujędrniają skórę oraz zwalczają cellulit.

Wybierz zabieg na ciało odpowiedni dla siebie

Redukcja i wygładzenie cellulitu, przywrócenie uczucia lekkości w nogach, przywracanie jędrności skóry, dobre samopoczucie – efekty widoczne już po 3 zabiegach!

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, stonowanie i ujędrnienie mięśni, detoksykacja organizmu, pobudzenie krążenia krwi, dotlenienie tkanek.

Bardziej napięta skóra, odmłodzenie, regeneracja, poprawa elastyczności skóry, poprawa kolorytu i owalu twarzy, redukcja zmarszczek i zwiotczenia skóry na twarzy, szyi i dekolcie, usuwa zmarszczki wokół oczu, spłycanie rozstępów, spłycanie blizn, w tym potrądzikowych, wygładzenie skóry, zmniejszenie porów, rewitalizacja skóry.