Salon piękności Zakręt

Vacu Activ

Tylko u nas WODA do treningów na VACU ACTIV GRATIS

Najlepszy sposób walki z nadwagą i cellulitem

Jeżeli nie mamy czasu, aby zgodnie z przyjętymi zasadami ćwiczyć, co najmniej 5 razy w tygodniu po 45-60 minut, to warto uwzględnić Vacu Activ  w swoim planie treningowym. Ta naturalna forma ruchu znana jest nam wszystkim. Ćwiczenia na Vacu Activ  mogą zrobić tak wiele dobrego dla naszego zdrowia, kondycji i wyglądu, że naprawdę warto zapoznać się bliżej z ich wykorzystaniem w swoim treningu.

Najnowsze badania dowodzą, że regularne wykorzystanie w treningu na Vacu Activ  pomaga w zdecydowanie krótszym czasie (niż wolny i długi bieg), poprawić kondycję i sprawność naszego ciała. Ponadto tego typu ćwiczenia wpływają na zwiększone zapotrzebowanie energetyczne dużych partii mięśniowych (spalanie kalorii) i przyczyniają się do spadku masy ciała oraz zwalczania cellulitu. Metoda ta stała się popularna wśród bardzo wielu osób, ponieważ jej rezultaty są bardzo szybkie. Zdecydowana poprawa następuje już po 6 treningach z wykorzystaniem tej metody.

Zalety ćwiczeń na Vacu Activ

ZNAKOMITE EFEKTY JUŻ PO 8 SESJACH zabiegów!

Szczupła sylwetka

Widoczna utrata zbędnych centymetrów (brzuch, uda, pośladki)

Zadbana skóra

Ciało - Body Space staje się gładkie i ujędrnione

Lepsze samopoczucie

Regularne ćwiczenia w promieniach podczerwieni dodają energii i witalności

Odważ się odkryć efekty z ćwiczeń na Vacu Activ!

Uzbrojeni w tą wiedzę, odważmy się skorzystać z powyżej opisanej metody, aby się przekonać na własnym ciele ile, może ona nam dać. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, czy tego rodzaju wysiłek jest dla niego wskazany, powinien zawsze skonsultować się ze swoim zaufanym lekarzem.

Jak działa Vacu Activ

W wyniku wykonywanego ruchu na bieżni i panującym w kapsule podciśnieniu dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie z natury kobiet odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch.

Wiadomo, że tłuszcze są ważnym nośnikiem energii, potrzebnej do pracy mięśni szkieletowych. Substraty tłuszczowe, tzw. wolne kwasy tłuszczowe, pochodzące z tkanki tłuszczowej są dostarczane do mięśni z krwią.

Stąd więc, podczas ćwiczenia w Vacu Activ dochodzi do podwyższonego wyzwalania substratów tłuszczowych (wolne kwasy tłuszczowe) z tkanki tłuszczowej oraz na skutek lepszego krążenia krwi, także do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej, gdzie w wyniku procesów utleniania, zachodzących w mitochondriach, powstaje dwutlenek węgla i woda.

Panujące w Vacu Activ podciśnienie powoduje również poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Efektem jest wygładzenia skóry, poprawa jej jędrności, zmniejszenie cellulitu oraz szybka redukcja obwodu sfer problemowych: uda, biodra, talia, brzuch.

Nagrody i wyróżnienia

Doskonała jakość produktów Vacu Activ została wielokrotnie nagrodzona:

Podczas zabiegu należy:
Zaleca się:

Vacu Activ to specjalistyczne urządzenie łączące zalety wysiłku fizycznego i działania podczerwieni z podciśnieniem. Urządzenie typu bieżnia umieszczone jest w szczelnej kapsule sięgającej powyżej bioder.